Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: Mircea

reclamatie arvanezul

Distribuiți
    gabriel_berceni
    Veteran !
    Veteran !

Numarul mesajelor : 351
    Varsta : 50
    Localizare : bucuresti /cartier berceni
    Jocul preferat :
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/07/2008

reclamatie arvanezul

Mesaj Scris de gabriel_berceni la data de 31.10.08 0:20

imi pare nespus de rau ca sa ajuns pina aici ca eu sa fac reclamatie . nu am nimic cu nimeni si nici nu vreau sa am . am respectat pe toata lumea in limitele bunului simt . dar asta seara am ramas deceptionat cand am vazut ce face puterea de a fi superzeu cu imunitate. si eu recunosc ca am facut abuzuri , ptr ca sincer sant incepator dar am o mare iubire fata de cs . nu are imporatnta asta . asta seara jucand pe server impreuna cu nepotul meu tbk , acesta a primit ban ptr ca si-a permis sa omoare un superzeu dupa acest server . eu eram de fata la cele intimplate si ma bucur ca era si joana. i-am explicat lui arva ca si el este admin dar nu poate intra deocamdata cu adminul lui pe server , acesta nebagandu-ma in seama . dupa reclamatia facuta de nepotul meu , a intrat intr-o discutie cu mine la modul golanesc , jignindu-ma . am 42 de ani respect pe toata lumea dar cred ca aici este vb de bun simt si de nrespect reciproc pe care sincer arva nu il are . nici macar cei 8 ani de acasa .daca se poate cer ownerilor sa ia masuri , ptr ca nu sant singurul care se plange de limbajul dupa server ( avand in vedere ca mai sany si doamne sau domnisoare ). cred ca este un server foarte respectat si va ramane in continuare asa .ca dovada va pot da conversatia mea cu arvanezul de care mi-e si scarba sa o postez.
    liviu
    Owner
    Owner

Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 36
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat :
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

Re: reclamatie arvanezul

Mesaj Scris de liviu la data de 31.10.08 7:40

Da ...imi cer eu scuze pentru el si am sai las fara imunitate caci nu se poate altfel...nici chiar asa...imi pierd cu ceilalti owneri ore intregi dimineata sau seara pentru a cauta diverse chestii pentru server si acel patch care nu mai apare odata ca altii sa-si cam bata joc de ceea ce fac altii...Inchei aici si..! stiui ce am de facut!
    liviu

Acum este: 13.12.17 22:33