Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: Mircea

Reclamatie ASDE

Distribuiți
    Ady21
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?

Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 30
    Localizare : Braila
    Jocul preferat :
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/04/2009

Reclamatie ASDE

Mesaj Scris de Ady21 la data de 10.04.09 13:26

Printurile sunt cu continuare , de la primul la ultimul .
    E normal sa se procedeze asa , chiar si la gradul de owner al serverului ?
    ASDE
    Owner
    Owner

Numarul mesajelor : 851
    Varsta : 43
    Localizare : Ploiesti/PH
    Jocul preferat :
    Reputatie : 9
    Data de inscriere : 19/03/2008

Re: Reclamatie ASDE

Mesaj Scris de ASDE la data de 10.04.09 14:38

Mastere, nu ma afecteaza faptul ca suferi tu, atata timp cat flashul l-ai dat si imediat te-am luat era clar ca la mine te-ai referit, nu mai era nimeni cu mine..cat despre faptul ca ti s-a permis sa joci pe server dupa belelele care le-ai facut, stai calm, ca voi fi aici ptr tine.

WebDesigner and Owner

Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 30
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat :
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

Mesaj Scris de kuddo la data de 10.04.09 18:14

Eu nu stiu ce cauti tu pe serverul asta. Ce-are frate serverul asta miere? Faceti gesturi zbierati ca nu mai veniti aici si tot aici aterizati. Dupa aia va comportati de parca totul vi se cuvine. Parerea mea e ca s-au spus destul de multe lucruri la vremea respectiva, doar nu vrei sa ne pupam si sa ne impacam.
    Parerea mea e ca ASDE a fost un domn ca te-a lasat sa joci pe server. Eu de exemplu ti-as fi dat ban pentru motivul ca ai intrat pe server. Nu inteleg de ce trebuie sa dam atatea explicatii unei persoane ca tine si de ce tot incerci sa te imprietenesti cu noi. Intelege ca tu aici pe server nu mai ai ce cauta. E circ destul si fara tine. Nu-mi dau seama cum pot trece unele persoane peste lucrurile pe care le-ai facut. Nu mai avem nevoie, du-te fa-ti server iti trimit eu cu mana mea cateva lichele care activeaza in functie de admin, dar lasa-ne in pace. Noi cu tine nu avem ce imparti, ce discuta, tu esti efectiv un player oarecare acum si nu meriti nici macar deranjul de a primi un raspuns.
    Sunt zeci si sute de persoane care asteapta sa le raspundem pe forum si tocmai pentru tine ne deranjam.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: 11.12.17 18:56