Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: Mircea

incompetenta

Distribuiți

naKiel
    Scoala de CS
    Scoala de CS

Numarul mesajelor : 21
    Varsta : 34
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 13/05/2008

incompetenta

Mesaj Scris de naKiel la data de 08.07.08 22:30

Am de facut o reclamatie impotriva adminului "memo" sau ce este (ma refer la clasa, admin, moderator, god sau alte subcategorii). Pe server rula harta de_train. Intr-o anumita runda ramasesem 1 vs 1 cu sla@pshot ( parca asa se numeste jucatorul) bomba era in mijloc intre trenuri iar eu o pazeam ( specific ca eram counter-terrorist ) in tunelul care face legatura dintre x1 - x2 si asteptam sa vina sla@pshot sa o ridice si eventual sa o planteze, moment in care primesc kick. Ma reconnectez si intreb cine mi-a dar kick si dc. Memo a recunoscu ca el a dat kick si dc??(numai el stie). Dupa niste parlamentari cu respectivu (ironice din partea mea nici decum jignitoare )ma trezesc cu ban. Termenul banului nu este mare doar 30 de min, dar ma deranjeaza fff tare atitudinea. Eu consider ca adminu pe care il ai nu iti da dreptul sa faci ce vrei cu el si sa aduci o faima negativa server-ului (admini incompetenti).Adminul primit consider ca trebuie folosit in avantajul server-ului (urmariti jucatori, facut poze, schimbat hartii, etc).Ca sa inchei mie mi se pare un abuz din partea lui memo. Pe server mai erau ca admini Irina22, BItza,Nesimtzitu, PGL-Player si Ready4war (sper sa nu fi omis pe cineva si daca am facut-o imi cer scuze).I-am amintit ptr a confirma unu dintre ei daca nu toti cele intamplate si apelez la simtul realitatii pe care sper sa-l aibe si sa nu tina cont ca este un coleg de-al lor. Si inca ceva si v-am lasat. Acordati ffff usor admine multora care nu au nici o treaba cu jocu...multi si-o iau in cat cand pun mana pe un admin..(este ca o parere personala). HF & GL

http://img166.imageshack.us/img166/5457/berceniez8.png
    ready4war
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE

Numarul mesajelor : 588
    Varsta : 24
    Localizare : Pe undeva in underground
    Jocul preferat :
    Data de inscriere : 02/05/2008

Re: incompetenta

Mesaj Scris de ready4war la data de 08.07.08 22:35

infine eram de fata am vazut ca ti-a dat kick da motivul nu-l stiu nici eu.... nu aveai lag nimic dar cred ca cel mai bine ne poate spune memo
    Michidutz
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin

Numarul mesajelor : 48
    Varsta : 35
    Data de inscriere : 26/06/2008

Mesaj Scris de Michidutz la data de 08.07.08 22:38

Nakiel stim toti cand luam ban ca nervii se intind si e de inteles , dar asta nu iti da dreptul sa jignesti pe forum adminul in cauza, nici sa critici modul de selectie al adminilor in felul in care o faci tu.

EDITED:
    Si btw atitudinea ironica la adresa adminului e o forma de sfidare, si in cazul asta probabil ca memo sa fi fost indreptatit sa te sanctioneze cu ban. Kick-ul este alta poveste...

Bafta

Ultima editare efectuata de catre Michidutz in 09.07.08 1:36, editata de 1 ori

naKiel
    Scoala de CS
    Scoala de CS

Mesaj Scris de naKiel la data de 08.07.08 22:53

Michidutz cu tot respectul dar nu stiu unde vezi u ca l-am jignit pe forum. Daca la "locul de munca" nu iti faci treaba cum trebuie sau nu ai habar de cea ce faci sau lucrezi (si aici ma refer la real life) cu te catalogheaza sefu?? incompetent nu? ca l-am facut incompetent nu insemna ca l-am jignit pur si simplu i-am spus ca nu se pricepe la asta se refera incompetenta. Aaaa daca il injuram sau mai stiu eu ce altceva ce cuvinte urate ii adresam atunci da, era indreptatit. dar cum nu s-au petrecut astea....Si inca ceva eu cand am nervi si cand nu imi iese jocu up masa de la calcator. numai eu stiu cati pumni si cate picioare si-a primit de se sperie lumea prin casa sau cate mouse-uri am spart.... dar nu zic nimic pe serv si nu cred ca am deranjat vre-un admin sau vre-un player pe server...nu imi sta in fire sa fac asta. Am totusi o varsta si nu ma bag in clinciuri verbale aiurea....Referitor la memo el a devenit admin ca simplu player facand cerere. nu este nici owner din care stiu...(liviu, kuddo, asde, mudoc sper sa nu fi omis pe nimeni).. asa ca nu cred ca isi poate permite sa faca ce vrea pe server de capul lui......cand gresesti treb sa raspunzi de faptele tale, eu asa stiu.....de aceea am facut si plangerea ca altfel nu-mi bateam capul....respect
    Pustiu'
    Veteran !
    Veteran !

Numarul mesajelor : 657
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 08/04/2008

Mesaj Scris de Pustiu' la data de 08.07.08 22:57

Din ce am vazut eu lume buna si nebuna........hmm ...inclin sa-i dau dreptate lu nakiel ( daca s-a intamplat asa cum a spus el ) ....acuma sa vedem ce spune si memo...Eu l-am vazut de multe ori pe nakiel pe serv...nu a cauzat niciodata probleme,stie sa joace,nu vb urat..e ok . Memo trebuie sa-i raspunzi la reclamatie sa auda si nakiel...respectiv noi si versiunea ta...cea de aparare...Bafta all
    ASDE
    Owner
    Owner

Numarul mesajelor : 851
    Varsta : 42
    Localizare : Ploiesti/PH
    Jocul preferat :
    Reputatie : 9
    Data de inscriere : 19/03/2008

Mesaj Scris de ASDE la data de 08.07.08 23:06

Asteptam ca memo sa posteze ,sa ne spuna motivul.
    Insa;-Tu nakiel nu ai nici un drept sa cataloghezi un admin ca fiind "incompetent", acest post al tau denota lipsa ta de respect la adresa adminilor. Exclamation
    ASDE

naKiel
    Scoala de CS
    Scoala de CS

Mesaj Scris de naKiel la data de 09.07.08 0:07

Bine atunci un admin care abuzeaza de "putere" si nepriceput. Sper sa sune mai frumos. Asta este parerea mea....Si este vorba de un admin (memo in speta) si la cei care nu isi fac treaba nu m-am referit la toti. deci nu vad unde este "lipsa de respect la adresa adminilor" cu scuzele de rigoare
    Silver_Ghost
    Veteran !
    Veteran !

Numarul mesajelor : 315
    Varsta : 42
    Localizare : Hirsova(Constanta)
    Jocul preferat :

Mesaj Scris de Silver_Ghost la data de 09.07.08 1:30

Mda...mi se pare o reclamatie destul de cuviincioasa,cu unele mici scapari care sper sa nu-ti fie luate in nume de rau.Ai dreptate daca s-a intamplat exact asa cum ai spus,mi se pare si mie un mic exces de putere din partea adminului,dar in fine,banul nu a fost pe perioada mare si speram ca asemenea incidente sa nu se mai intample.

(Ai gresit-o la catalogare INCOMPETENTA)(mai degraba abuz)
    laurentiu
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE

Numarul mesajelor : 201
    Varsta : 30
    Localizare : zimnicea
    Data de inscriere : 22/03/2008

Mesaj Scris de laurentiu la data de 09.07.08 1:38

ce sa zic ai dreptate in mare parte nakiel dar cine stie poate a gresit putea sa scrie foarte simplu in consola amx_kick na si era unu acare a injurat de ex"nae" (dc intelegii ce vreau sa zic) si a dat kick nakiel asta mi sa intamplat si mie odata si mi-am cerut scuze .... asteptam raspunsul lui memo si sper sa se ajunga la o intelgere...multumesc
    murdoc
    Owner
    Owner

Numarul mesajelor : 738
    Jocul preferat :
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

Mesaj Scris de murdoc la data de 09.07.08 13:12

bine atunci. sa asteptam raspunsul lui memo. sunte deaj destule pareri aici. chiar daca scrie memo aici, chiar daca nu, va fii retrogradat si adminul suspendat pe o perioada limitata. din cate stiu eu, am mai avut probleme cu acest admin

-=LcM-=*bilibao*gabi
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin

Numarul mesajelor : 416
    Data de inscriere : 01/05/2008

Mesaj Scris de -=LcM-=*bilibao*gabi la data de 09.07.08 15:50

nu stiu ce sa spun nu tin cu nici unul sa zica ca ala tine x sau y las owneri sa decida desi in mare parte ai dau dreptate lui nakiel si sper cand se mai fac reclamatii sa nu se mai vorbeasca gen INCOMPETENT sau ma rog eu cine stie ce fel de cuvinte OBSCENE sau care intriga si celalalt PLAYER bafta
    memo
    Veteran !
    Veteran !

Numarul mesajelor : 609
    Varsta : 27
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat :
    Data de inscriere : 28/05/2008

Mesaj Scris de memo la data de 09.07.08 19:37

motivul a fost ca eu tiam zis sa nu mai stai in baza cu awp la panda si nu erai 1 vs 1 cand team atentionat dupa care am vazut ca nu ai inteles si tiam dat kick prima data dupa care banshot 30 min daca am gresit vreau sa fiu sanctionat conform regulamentului multumesc, memo Question
    memo
    Veteran !
    Veteran !

Numarul mesajelor : 609
    Varsta : 27
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat :
    Data de inscriere : 28/05/2008

Mesaj Scris de memo la data de 09.07.08 19:53

Acordati ffff usor admine multora care nu au nici o treaba cu jocu...multi si-o iau in cat cand pun mana pe un admin..(este ca o parere personala). HF & GL
    asta ce vrea sa insemne???? Question asata nu ti se pare o jignire si acuzarea de incompetenta adminilor si owneri??? nu stiu intreb si scuze ca am postat de 2 ori in acelasi topic. va multumesc ca miati dat posibilitatea de a ma apara
    murdoc
    Owner
    Owner

Numarul mesajelor : 738
    Jocul preferat :
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

Mesaj Scris de murdoc la data de 09.07.08 20:57

Admin retrogradat la functia de minimoderator!(tinand cont ca nu este la prima abatere)
    liviu
    Owner
    Owner

Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 36
    Jocul preferat :
    Reputatie : 19

Mesaj Scris de liviu la data de 09.07.08 21:47

Acordam foarte usor admine??Asa o fi...nu ma contrazic insa ce ai vrea sa acordam prioritate codatilor??Si multi sunt care ai ajutam noi sa invete asa cum si altii au invatat nestiind absolut nimic despre ceea ce inseamna un admin in adevaratul sens al cuvintului,nu am sa dau exemple,deci pot spune ca aici gresesti si mie personal mi se pare mult prea mica greseala lui memo si nu asa grava fata de altii admini vechi care iti dadeau cu mare usurinta un censure..!Deci mai bine ajutai sa invete din greseli decit sa ceri suspendare sau retrogradare caci uite asa ai dezamagesti pur si simplu..!Asta e parerea mea la problema ta dar totusi ti sa facut pe plac.Acestea fiind spuse cu respect te salut !
    liviu

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: 16.08.17 23:33